Візи в США B1/B2 і C1 / D, туристичні та транзитні візи в США

Консульство Сполучених Штатів Америки в Москві, у зв’язку з новою програмою по збільшенню туристичного потоку в США,почало видавати росіянам дозволу на в’їзд в США за спрощеною схемою. Тепер ряд заявників на не імміграційну візу в США типу B1/B2 (бізнес, відпочинок і лікування) або C1 / D (транзитні або для екіпажів суден та членів екіпажів)зможуть отримати дозвіл на в’їзд в США без обов’язкового проходження інтерв’ю.

Отримати не імміграційну візу в США типу B1/B2 або C1 / D без обов’язкового проходження інтерв’ю можуть росіяни які вже були в Америки раніше і термін візи яких завершився протягом попередніх 47 месяцев. Це стосується росіян, получівшімісяцівпа B1/B2 або C1 / D раніше, а ті, кому видавалися інші туристичні візи, зможуть обійтися без співбесіди, якщо термін візи закінчився в минулі 11 мемісяців

Необхідні документи для оформлення туристичної візи в США категорії B1/B2
Для оформлення туристичної візи в США категорії B1/B2 (гостьовій, бізнес)від Вас будуть потрібні:

  1. Закордонний паспорт, оригінал (термін дії не менше 3-х місяців до виїзду). Старі закордонні паспорти (якщо є).
  2. 1 кольорова фотографія 5х5. Розміри фотографії — 5х5 см; голова повинна знаходитися в центрі кадру. Розміри голови на знімку (від верхівки до підборіддя) — 2,5-3,5 см; очі повинні знаходитися на рівні від 2,8 до 3,5 см. від нижнього краю фотографії.
  3. Ксерокопія паспорта громадянина РФ.
  4. Довідка з місця роботи на бланку організації з підписом і печаткою із зазначенням посади, щомісячної заробітної плати, стажу роботи та контактних даних (адреса, телефон) компанії. Якщо Ви є власником або Генеральним Директором, варто прикласти ксерокопії установчих документів.
  5. Підтвердження наявності фінансових засобів для поїздки: виписка з банківського рахунку / кредитна карта.
  6. Документи на власності (наприклад — ксерокопії прав власності на нерухомість, машину, землю, квартиру і.т.п.)
  7. Документи, містять підтвердження родинних зв’язків: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей.

Для отримання туристичної візи Вам буде необхідно додати документи, підтверджують мету поїздки (туризм і відпочинок, лікування) і маршрут прямування. Це наявність квитків в обидві сторони, бронь готелю, туристична путівка. Ці документи дадуть консульській офіцеру посольства США підставу вважати, що після закінчення терміну туру, Ви маєте намір повернутися в країну проживання.

Обмеження туристичної візи категорії B1/В2

Віза категорії B1/В2 має обмеження, — Людина в’їхав в Америку по візі категорії В1/В2 не має права отримувати дохід з джерел в США, не може працювати найманим працівником, керувати підприємством, надавати послуги за матеріальну винагороду.

Якщо імміграційна служба Сполучених Штатів виявить обман, то таким заявникам обов’язково буде відмовлено в наступній спробі отримати туристичну візу.

Якщо людина приїхала в Сполучені Штати в одному неімміграційної статус, а по прибуттю на місце, в термін до двох місяців, намагається змінити його на інший неімміграційний, або імміграційний статус, то співробітники імміграційної служби США запідозрять заявника в подвійних наміри, і у візі йому буде відмовлено (оскільки на співбесіді в країні проживання заявник на туристичну візу В1/В2 зобов’язаний довести відсутність цих самих подвійних намірів).

Новости СМИ и Онлайн ТВ
Adblock detector