США скорочує число нелегальних іммігрантів

США поступово скорочує число нелегальних іммігрантів, це слід з доповіді опублікованого Радою національної безпеки США. Згідно з даними Ради національної безпеки США, в січні 2011 року в країні перебувало 11,5 млн осіб, імміграційний статус яких не був оформлений належним чином. Це трохи менше показника 2010 року, коли нелегальних іммігрантів в США налічувалося 11,6 млн осіб.

Скорочення не настільки значне, але експерти вважають що цей фактор може стати одним з ключових в боротьбі на майбутніх у листопаді президентських виборах.
Нинішній президент Америки — Барак Обама домагається блокування прийнятих поруч штатів жорстких законів, націлених на видворення з країни тих, хто прибув туди незаконно.

Так адміністрація президента Обами має намір прикрити програму 287(г), дозволяє владі штатів і міст виконувати функції агентів федеральної імміграційної служби і стежити за дотриманням імміграційного і митного законодавства США-то є, виявляти і відловлювати нелегальних іммігрантів.

Барак Обама також закликає Конгрес США схвалити пакет законодавств, пов’язаних з імміграційною реформою.

У доповіді Рада національної безпеки підкреслюється, що майже дві третини нелегальних іммігрантів приїхали в США з Сальвадору і Мексики, але саме Мексика є основним джерелом незаконної імміграції в США.
Передбачається, що на території США без відповідних імміграційних документів проживають майже 7 млн мексиканців і 660 тисяч іммігрантів з Сальвадору.

Найбільшою популярністю у нелегальних іммігрантів користується межують з Мексикою штати Каліфорнія і Флорида.
За оцінками Ради національної безпеки США в штатах Каліфорнія і Флорида зараз знаходиться більше 2,8 млн нелегальних іммігрантів.

Новости СМИ и Онлайн ТВ
Adblock detector