Смотреть Бизнес ТВ онлайн

Просмотров: 6821 Комментариев: 2Бизнес ТВ — перший в Україні спеціалізований інформаційно-аналітичний телеканал для бізнесової спільноти. 

UBC – це принципово новий формат українського телебачення, що ґрунтується на новій філософії ділового мовлення.В нашому ефірі українські та зарубіжні підприємці отримують інформацію про реальний стан всіх сфер економіки в державі та у світі. На Бизнес ТВ — конкретні пропозиції та поради щодо того, як ефективніше вкласти гроші в українські підприємства та ринки, як порозумітися з податківцями, як вчасно врахувати тенденції на світових ринках і як будувати стосунки з діловими партнерами. Бизнес ТВ систематично відстежує та аналізує, наскільки ефективним є державне регулювання української економіки, наскільки корисними чи шкідливими для певних галузей вітчизняного бізнесу є рішення можновладців.

Не работает канал ?

Вещание канала Бизнес ТВ ведется благодаря технологии IP-TV. Сразу после появления плеера может понадобиться время чтобы провести буферизацию (то есть начать подгружать часть канала) перед началом показа трансляции.

Для просмотра в полноэкранном режиме кликните дважды мышью на плеере. Все права на вещание телеканала Бизнес ТВ принадлежат их владельцам.

Поделитесь с друзьями:Комментарии 2

Добавить комментарий

Имя *:
Email:

2 комментария

Сергей (08.02.2012 в 09:06)

Я зарегістрірувався а смс мені на електроний адрес не прийшов

Denis Tomason (09.02.2012 в 08:03)

Попробуйте нажать "выслать еще раз" и проверьте правильно ли вы указали ящик для писем.

Copyright © 2021