Вибір фермерів: які доїльні апарати для кіз найчастіше купують в Україні?

Козівництво – не дуже популярний напрямок сільського господарства у нас в країні. Це пов’язано з природними умовами, але не останню роль в цьому відіграє те, що догляд за козами потрібно багато часу. До цього додається ще те, що для рентабельності потрібно утримувати не менше 8 тварин. При цьому господарство дійсно вигідне, адже продукти з козячого молока коштують дорожче ніж з коров’ячого.

За допомогою доїльного апарату можна скоротити трудовитрати на доїння. За допомогою такого обладнання можна доїти до 40 кіз за 1 годину, причому впорається з цим один оператор.

Вибір фермерів: які доїльні апарати для кіз найчастіше купують в Україні?

Ми попросили у провідних інтернет-магазинів сільськогосподарського обладнання інформацію про агрегати індивідуального доїння, які найчастіше купують фермери. Топ-3 виглядає наступним чином:

  1. АІД-1;
  2. Білка-1;
  3. УІД-10.

Весь каталог доїльних апаратів для кіз на сайті інтернет магазину Дамілк!

Модельний ряд:

https://damilk.com.ua/ua/doilnye-aparaty/apparaty-dlja-koz.html

Побутовий доїльний апарат для кіз АІД-1

Доїлка АІД-1 призначена для домашнього використання. Вона має середні показники продуктивності (близько 15 кіз за годину), але при цьому дуже надійна. Силовий агрегат розробляли виходячи з міркувань, що в побутових господарствах немає можливості облаштувати спеціальне приміщення.

Вибір фермерів: які доїльні апарати для кіз найчастіше купують в Україні?

Тому доїльний агрегат можна використовувати в приміщеннях і під навісом, а зберігати в неопалюваному приміщенні. Єдина вимога: захистити електродвигун від вологи.

Білка-1 на базі ДУ-1500 (Бурьонка)

Виробник Бурьонка випускає серію апаратів Білка. Їх особливістю є зручний вертикальний каркас. На ньому розташований силовий агрегат, підвісне обладнання і є місце для молочного бідона.

Вибір фермерів: які доїльні апарати для кіз найчастіше купують в Україні?

Компонування зручна, а продуктивність така сама як у АІД-1. При цьому коштує Білка на 600-800 гривень більше (7500 проти 6800 у АІД-1).

DaMilk УІД-10 М80

Масляні установки УІД-10 є найпотужнішими в Україні. Незважаючи на те, що апарат належить до побутового класу, його продуктивності вистачає для ферм. Так, до установки можна підключити відразу 4 лінії, що дозволить доїти одночасно 4 кози. За годину показник продуктивності становитиме до 80 кіз.

Вибір фермерів: які доїльні апарати для кіз найчастіше купують в Україні?

Варто відзначити, що універсальність і потужність агрегату відображається на ціні, яка в залежності від комплектації становить від 8 до 11 тисяч гривень.

В інтернет-магазині DaMilk можна купити доїльні апарати для корів і кіз. На сайті представлені виробники:

  • Буренка;
  • Доюшка;
  • ДаМілк;
  • Велес;
  • Імпульс.

Доставка по Україні здійснюється через Нову пошту або службу Інтайм. Зверніть увагу, що доїлка важить більше 30 кг, тобто відправити її можливо тільки на вантажне відділення.

Новости СМИ и Онлайн ТВ
Adblock detector